Speedway i wszystko w temacie ! :)
Taśma w górę i kolejny sezon tuż tuż.Na spotkaniu z kibicami menadżer Ficwis postawił cel-jedziemy po pierwszą czwórkę,a potem walczymy o Ekstraligę.Jak na razie kibice czekają na sponsora i trenera klubu,bo bez tego nici z planów.Na obecną chwilę w polityce transferowej cisza,jednak Ficwis powiedział,że jest zainteresowany paroma zawodnikami z Ekstraligi!
-Jestem w stanie wyłożyć takie pieniądze,aby doszedł do nas zawodnik z Ekstraligi,który będzie ''pewniakiem'' i co mecz będzie wywoził dwu cyfrówkę.Ten sezon będzie dla nas ciężki,ale to nas nie cofa,tylko motywuje.
-zakończył Ficwis.
Wczoraj na torze w Grudziądzu odbył się pierwszy oficjalny trening punktowy.Wyniki zawodów:
1. (1) Krzysztof Buczkowski 14 (2,3,3,3,3)
2. (3) Davey Watt 14 (3,3,2,3,3)
3. (8) Artur Mroczka 13 (3,3,3,2,2)
4. (2) Tomasz Chrzanowski 11 (0,3,3,3,2)
5. (4) Kamil Brzozowski 10 (1,2,3,1,3)
6. (5) Rory Schlein 10 (2,2,2,2,2)
7. (13) Damian Sperz 9 (3,1,2,1,2) (gościnnie)
8. (6) Oliver Allen 8 (1,2,2,2,1)
9. (9) Kevin Woelbert 7 (0,0,1,3,3)
10. (12) Piotr Tabaka 7 (3,1,1,2,0)
11. (15) Marcel Szymko 4 (2,2,0,0,0) (gościnnie)
12. (11) Paweł Kaczorowski 4 (2,1,1,0,0)
13. (7) Edward Kennett 3 (0,0,1,1,1)
14. (10) Joe Haines 3 (1,1,0,0,1)
15. (14) Mateusz Lampkowski 2 (1,0,0,0,1) (gościnnie)
16. (16) Andriej Kobrin 1 (0,0,0,1,0) (gościnnie)
Dziś również odbyły się zawody,jednak tym razem na torze w Daugavpils na Łotwie.
Lokomotiv Daugavpils (1) - 33:
1. Kjastas Podżuks 17 (3,2,2,2,3,2,3)
2. Roman Povazhny 16 (2,3,1,3,2,3,2)
Lokomotiv Daugavpils (2) - 29:
5. Artiom Łaguta 16 (3,1,2,3,2,2,w,3)
6. Grigorij Łaguta 13 (1,0,1,2,3,1,3,2)
Lokomotiv Daugavpils (3) - 22:
7. Maksim Bogdanow 17 (2,2,3,1,3,3,3)
8. Wadim Tarasienko 5 (0,3,0,0,1,1,0)
GTŻ Grudziądz (2) - 22:
15. Kamil Brzozowski 17 (3,3,3,2,3,2,1)
16. Oliver Allen 5 (0,1,0,3,0,1,0)
Lokomotiv Daugavpils (4) - 19:
9. Paweł Miesiąc 12 (1,3,3,1,2,2)
10. Leonid Paura 7 (3,2,0,0,1,1)
GTŻ Grudziądz (3) - 16:
3. Paweł Kaczorowski 5 (1,0,1,u/ns,ns,ns,3) - kontuzjowany
4. Piotr Tabaka 11 (0,1,2,2,1,3,2)
Lokomotiv Daugavpils (5) - 15:
11. Jewgienij Karawackis 10 (0,t,3,3,1,2,1)
12. Wiaczesław Gieruckis 5 (2,2,1,w,ns,ns,ns) - kontuzjowany
GTŻ Grudziądz (1) - 10:
13. Artur Mroczka 2 (2,u/ns,ns,ns,ns,ns,ns) - kontuzjowany
14. Joe Haines 8 (1,1,2,1,2,1,w)
Offline
NOWI ZAWODNICY W KADRZE GTŻ !
Jak donoszą źródła klubowe dziś o godzinie 14.00 w klubie stawili się Oskar Fajfer i Marcin Wawrzyniak,aby podpisać roczny kontrakt z klubem.
Oskar w otoczeniu nowego klubu.
- Bardzo się cieszę,że mogę jeździć w tak spaniałym klubie,jakim jest GTŻ.Mam nadzieję,że zmiana otoczenia dobrze na mnie wpłynie i stanę się mocnym punktem drużyny.
Marcin Wawrzyniak jeszcze na treningu w Gnieźnie.
-Zaczynam zawodowy speedway i dopiero zbieram doświadczenie,jednak chciałbym powiedzieć,że zrobię wszystko,aby mój sezon był udany.Chciałbym,aby zarząd i kibice byli dumni ze mnie i cieszyli się,że w zespole mają Marcina Wawrzyniaka.
To jednak nie byli zakupieni zawodnicy-była to wymiana,aby u nas jeździli młode talenty,musieliśmy zrezygnować z Kevina Woelberta.Kevin,podobnie jak Mroczka jeździli by ostatni sezon w gronie juniorów.Oznaczało to by,że jeden zawodnik straci sezon i nie rozwinie się dalej.Dlatego postanowiłem dać szanse jeżdżenia regularnie Kevinowi w Starcie,a u nas stawiam na Artura Mroczke i dwa młode talenty.-zakończył Ficwis
Offline
WZMOCNIENIE,CZY OSŁABIENIE ?!
Offline
''BOMBER'' I LAMPART W GRUDZIĄDZU !
Obietnica zarządu została dotrzymana,do klubu dołączył czołowy zawodnik Polskiej Ligi i Angielskiej,czyli Chris ''Bomber'' Harris.Drugim zawodnikiem,który dołączył do klubu jest Dawid Lampart.Dawid jeździ regularnie w kadrze Polski juniorów.Niestety w barwach Grudziądzkich na torze nie obejrzymy już Artura Mroczki i Davey Watt.
-Dlaczego wybrałem Lamparta? Lampart ma dwadzieścia lat,natomiast Artur kończy wiek juniora i za rok byłby problem.Dawid na szczęście za rok jeszcze będzie jeździł,jako szósty lub siódmy zawodnik.Dlaczego Harris? Chris jeździ w GP,takiej sytuacji dawno nie mieliśmy,żeby taki zawodnik u nas startował.Poza tym Harris jest młodszy i wieże,że stanie się liderem zespołu.
Offline
1 KOLEJKA I LIGI
WYBRZEŻE GDAŃSK: 54
9. Kacper Gomólski (3,3,3,2*,0) 11+1
10. Robert Chmiel (0,1,1,1,3) 6
11. Peter Kildemand (3,3,3,3) 12
12. Jacob Thorssell (0,2*,1,3,0) 6+1
13. Krystian Pieszczek (3,3,2,3,3) 14
14. Alan Szczotka (t,0,1) 1
15. Karol Żupiński (3,1,0) 4
ORZEŁ ŁÓDŹ: 36
1. Marcin Nowak (1*,1,3,0,2,1*) 8+2
2. Daniel Jeleniewski (2,1*,0,1,0,-) 4+1
3. Mirosław Jabłoński ZZ
4. Rohan Tungate (2,1*,2,2,0,1*) 8+2
5. Norbert Kościuch (2,2,2,2,1,2,2) 13
6. Eryk Borczuch (2,0,0,-) 2
7. Aleksander Grygolec (1,-,0) 1
MISTRZOSTWA POLSKI PAR KLUBOWYCH - LUBLIN
1. GKM GRUDZIĄDZ: 26
2. MOTOR LUBLIN: 23
3. SPARTA WROCŁAW: 20
4. WYBRZEŻE GDAŃSK: 19
13. Krystian Pieszczek (3,3,3,2,2,2) 15
14. Robert Chmiel (1,0,2,1,0,0) 4
14. Piotr Gryszpiński NS
2 KOLEJKA I LIGI
TŻ OSTROVIA OSTRÓW: 46
9. Rafał Okoniewski (3,2,0,2,u) 7
10. Nicolai Klindt (0,1*,1,2) 4+1
11. Grzegorz Walasek (3,2*,w,3,1) 9+1
12. Tomasz Gapiński (1,3,3,d,3) 10
13. Sam Masters (3,2,3,1*,d) 9+1
14. Sebastian Szostak (2,0,2*) 4+1
15. Jakub Poczta (1*,2*,0) 3+2
WYBRZEŻE GDAŃSK: 44
1. Kacper Gomólski (2,0,1*,1) 4+1
2. Mikkel Bech (1*,1,2,0,1) 5+1
3. Peter Kildemand (2,3,3,3,3,3) 17
4. Jacob Thorssell (0,1,-,-,2) 3
5. Krystian Pieszczek (t,3,2*,2,1,2*) 10+2
6. Alan Szczotka (3,0,0,0) 3
7. Karol Żupiński (0,1,1) 2
FINAŁ ZŁOTEGO KASKU - LUBLIN
1. Bartosz Zmarzlik - 15
2. Maciej Janowski - 14
3. Patryk Dudek - 11+3
--------------------------------
12. Krystian Pieszczek (1,1,2,1,0) 5
3 KOLEJKA I LIGI
WYBRZEŻE GDAŃSK: 39
9. Mikkel Bech (0,2,0,0,-) 2
10. Kacper Gomólski (2,1*,2,1,2) 8+1
11. Peter Kildemand (1,2,1*,2,0) 6+1
12. Jacob Thorssell (0,1*,2,1) 4+1
13. Krystian Pieszczek (2,3,3,3,0,1) 12
14. Piotr Gryszpiński (2*,0,1*) 3+2
15. Karol Żupiński (3,1*,0) 4+1
APATOR TORUŃ: 51
1. Wiktor Kułakow (3,3,2,3,3) 14
2. Jack Holder (1,0,1*,2) 4+1
3. Adrian Miedziński (2*,2,1,0,1) 6+1
4. Tobiasz Musielak (3,1*,3,3,3) 13+1
5. Chris Holder (3,3,3,2*,2*) 13+2
6. Filip Nizgorski (1,0,0) 1
7. Kamil Kiełbasa (0,0,0) 0
4 KOLEJKA I LIGI
START GNIEZNO: 46
9. Timo Lahti (3,3,3,3,1) 13
10. Szymon Szwacher (0,1,0,-) 1
11. Jurica Pavlic (2,1*,2,2,w) 7+1
12. Adrian Gała (0,2,1*,2*,1) 6+2
13. Oskar Fajfer (3,2,3,3,3) 14
14. Marcel Studziński (1,0,-) 1
15. Damian Stalkowski (3,0,0,0,1*) 4+1
WYBRZEŻE GDAŃSK: 44
1. Kacper Gomólski (2,3,2,3,0) 10
2. Jacob Thorssell (1*,0,1*,1*) 3+3
3. Peter Kildemand (3,1,2,2,2) 10
4. Robert Chmiel (1,3,1*,1,2*) 8+2
5. Krystian Pieszczek (1*,2,3,0,3) 9+1
6. Piotr Gryszpiński (0,0,0) 0
7. Karol Żupiński (2,2,0) 4
FINAŁ SREBRNEGO KASKU - KROSNO
1. Dominik Kubera - 14
2. Wiktor Trofimow - 13+3
3. Jakub Miśkowiak - 13+2
--------------------------------------
11. Karol Żupiński (1,2,0,2,0) 5
5 KOLEJKA I LIGI
WYBRZEŻE GDAŃSK: 47
9. Kacper Gomólski (3,1*,0,2,2) 8+1
10. Robert Chmiel (1,2,1,2*,1*) 7+2
11. Peter Kildemand (3,3,3,3,2) 14
12. Rasmus Jensen (0,w,-,-) 0
13. Krystian Pieszczek (1*,1,3,3,1*) 9+2
14. Alan Szczotka (2*,0,1) 3+1
15. Karol Żupiński (3,2,0,1,0) 6
UNIA TARNÓW: 43
1. Kim Nilsson (0,-,1*,2) 3+1
2. Artur Mroczka (2,1,2,1,0) 6
3. Daniel Kaczmarek (2,3,2*,0,3) 10+1
4. Ernest Koza (1*,2*,3,1,0) 7+2
5. Peter Ljung (3,2,3,2,3,3) 16
6. Mateusz Cierniak (1,0,0,-) 1
7. Dawid Rempała (0,-,0,0) 0
6 KOLEJKA I LIGI
POLONIA BYDGOSZCZ: 42
9. Kamil Brzozowski (3,2*,1*,3,3,3) 15+2
10. Brayden McGuinness (0,-,-,-) 0
11. Josh Grajczonek (2,2,3,1,1,3) 12
12. Kai Huckenbeck (1*,1*,0,0,-) 2+2
13. David Bellego (2,2,2,2,2*,2*) 12+2
14. Mateusz Jagła (1,0,0) 1
15. Nikodem Bartoch (w,0,0,0) 0
WYBRZEŻE GDAŃSK: 48
1. Peter Kildemand (2,3,3,3,1) 12
2. Jacob Thorssell (1*,0,1,0,1*) 3+2
3. Krystian Pieszczek (3,3,3,1) 10
4. Robert Chmiel (0,1,0,2,2) 5
5. Kacper Gomólski (3,1,3,1*,0) 8+1
6. Piotr Gryszpiński (2*,0,-) 2+1
7. Karol Żupiński (3,1,2*,2*) 8+2
FINAŁ BRĄZOWEGO KASKU - RAWICZ
1. Jakub Miśkowiak - 15
2. Mateusz Bartkowiak - 14
3. Karol Żupiński (2,2,3,3,2) 12+3
------------------------------------------
13. Alan Szczotka (1,0,0,1,2) 4
7 KOLEJKA I LIGI
WYBRZEŻE GDAŃSK: 54
9. Peter Kildemand (2,3,1,3,3) 12
10. Mikkel Bech (1*,1,3,1,2) 8+1
11. Kacper Gomólski (2,2*,3,3) 11+1
12. Robert Chmiel (1*,3,2*,2*,t) 8+3
13. Krystian Pieszczek (3,3,1,3) 10
14. Piotr Gryszpiński (2,0,2*,0) 4+1
15. Karol Żupiński (1*,1,0,0) 2+1
LOKOMOTIV DAUGAVPILS: 36
1. Linus Sundstroem (3,1,3,0,1,1*) 9+1
2. Kristers Lumanis (0,0,-,-) 0
3. Karol Baran (3,2,2*,2,2,2) 13+1
4. Kjastas Puodżuks (0,1*,-,0,1) 2+1
5. Andriej Kudriaszow (2,2,1,1,3) 9
6. Oleg Michaiłow (3,0,0,0,0) 3
7. Davis Kurmis (0,-,0,-) 0
ĆWIERĆFINAŁ IMP
1/4 KRAKÓW
1. Piotr Protasiewicz - 13+3
2. Bartosz Zmarzlik - 13+d
3. Tomasz Gapiński - 12
--------------------------------------------
5. Kacper Gomólski (3,3,3,2,0) 11
1/4 PIŁA
1. Patryk Dudek - 15
2. Maksym Drabik - 13
3. Janusz Kołodziej - 11+3
--------------------------------------
7. Krystian Pieszczek (1,2,3,1,2) 9
1/4 RZESZÓW
1. Szymon Woźniak - 15
2. Kamil Brzozowski - 13
3. Dawid Lampart - 12
---------------------------------------
14. Robert Chmiel (1,1,1,1,u) 4
FINAŁ POLSKICH ELIMINACJI DO GP - LESZNO
1. Szymon Woźniak - 11+3
2. Krzysztof Kasprzak 11+2
3. Piotr Protasiewicz - 10+3
------------------------------------------
8. Kacper Gomólski (1,2,2,3,0) 8
8 KOLEJKA I LIGI
LOKOMOTIV DAUGAVPILS: 38
9. Linus Sundstroem (2,3,3,3,3,3) 17
10. Kristers Lumanis (0,-,-,-) 0
11. Pontus Aspgren (1,0,-,0) 1
12. Kjastas Puodżuks (0,2,1,0) 3
13. Karol Baran (2,2,1,1,0,0) 6
14. Oleg Michaiłow (2*,0,1,2,2) 7+1
15. Davis Kurmis (3,1*,0,0,0) 4+1
WYBRZEŻE GDAŃSK: 52
1. Peter Kildemand (3,3,3,3) 12
2. Rasmus Jensen (1,1,2*,2*,2) 8+2
3. Kacper Gomólski (3,3,1*,3) 10+1
4. Robert Chmiel (2*,1,2,1*,1*) 7+3
5. Krystian Pieszczek (3,2,2,2) 9
6. Piotr Gryszpiński (1,0,1,3) 5
7. Karol Żupiński (0,0,0,1) 1
FINAŁ POLSKICH ELIMINACJI DO IMEJ - ŚWIĘTOCHŁOWICE
1. Wiktor Lampart - 15
2. Jakub Miśkowiak - 14
3. Mateusz Bartkowiak - 13
-------------------------------------
5. Alan Szczotka (3,2,1,3,0) 9
7. Karol Żupiński (3,2,0,2,1) 8
9 KOLEJKA I LIGI
WYBRZEŻE GDAŃSK: 47
9. Peter Kildemand (3,2,0,3,2) 10
10. Rasmus Jensen (1,1*,1,0,0) 3+1
11. Kacper Gomólski (3,3,3,3,1) 13
12. Robert Chmiel (0,2*,1,0) 3+1
13. Krystian Pieszczek (2,3,3,3,2) 13
14. Alan Szczotka (0,0,-) 0
15. Karol Żupiński (3,1*,0,1) 5+1
POLONIA BYDGOSZCZ: 43
1. David Bellego (2,1,1*,2,3) 9+1
2. Valentin Grobauer (0,0,-,2) 2
3. Josh Grajczonek (2,2,3,1*,d) 8+1
4. Andreas Lyager (1*,1*,2*,1*,1) 6+4
5. Kamil Brzozowski (3,3,2,2,2,3) 15
6. Tomasz Orwat (2,0,0,0) 2
7. Nikodem Bartoch (1*,0,-) 1+1
PÓŁFINAŁ IMP
1/2 ŁÓDŹ
1. Bartosz Zmarzlik - 15
2. Maciej Janowski - 14
3. Kacper Gomólski (1,3,2,3,2) 11
1/2 DAUGAVPILS
1. Kamil Brzozowski - 14+3
2. Maksym Drabik - 14+2
3. Krystian Pieszczek (3,2,3,1,3) 12
10 KOLEJKA I LIGI
UNIA TARNÓW: 37
9. Kim Nilsson (0,-,-,1) 1
10. Artur Mroczka (2,3,3,1,3,1) 13
11. Daniel Kaczmarek (1,0,0,2,3) 6
12. Ernest Koza (0,-,1,-,1) 2
13. Peter Ljung (1,3,2*,2,1,3) 12+1
14. Mateusz Cierniak (0,-,0,-,0) 0
15. Dawid Rempała (2,0,0,0,1*) 3+1
WYBRZEŻE GDAŃSK: 53
1. Peter Kildemand (3,2,1,3) 9
2. Robert Chmiel (1,1*,3,2,2) 9+1
3. Kacper Gomólski (3,2,3,0) 8
4. Jacob Thorssell (2*,1*,2*,2*,0) 7+4
5. Krystian Pieszczek (3,1,3,3) 10
6. Piotr Gryszpiński (1,0,0,0) 1
7. Karol Żupiński (3,2*,2*,2) 9+2
11 KOLEJKA I LIGI
WYBRZEŻE GDAŃSK: 55
9. Peter Kildemand (2,3,3,2*) 10+1
10. Robert Chmiel (0,2*,2*,2*,2) 8+3
11. Jacob Thorssell (0,3,3,3,0) 9
12. Kacper Gomólski (2,2*,2*,3) 9+2
13. Krystian Pieszczek (3,3,3,3) 12
14. Piotr Gryszpiński (1*,0,1,2) 4+1
15. Karol Żupiński (2,1,0,0) 3
START GNIEZNO: 35
1. Oskar Fajfer (3,1,2,1,d,3) 10
2. Adrian Gała (1,0,-,-) 1
3. Frederik Jakobsen (3,2,1*,1,d,1) 8+1
4. Oliver Berntzon (1,1*,0,-) 2+1
5. Timo Lahti (2,1,0,1,3) 7
6. Marcel Studziński (3,0,1,2,0,1) 7
7. Szymon Szwacher (0,0,-) 0
12 KOLEJKA I LIGI
APATOR TORUŃ: 59
9. Tobiasz Musielak (2*,3,2*,3,2*) 12+3
10. Adrian Miedziński (3,2*,3,2*,3) 13+2
11. Wiktor Kułakow (3,3,3,3,2*) 14+1
12. Aleks Rydlewski (0,0,-,0) 0
13. Chris Holder (3,3,3,3,3) 15
14. Igor Sobczyński (2*,0,0) 2+1
15. Kamil Kiełbasa (3,0,0,0) 3
WYBRZEŻE GDAŃSK: 31
1. Jacob Thorssell (1,1*,1*,2,0) 5+2
2. Mikkel Bech (0,2,2,0,1) 5
3. Kacper Gomólski (2,2,1,1) 6
4. Robert Chmiel (1*,1*,0,1*) 3+3
5. Krystian Pieszczek (2,1,2,2) 7
6. Alan Szczotka (0,0,-,0) 0
7. Karol Żupiński (1,1*,1*,1*,1) 5+3
RUNDA KWALIFIKACYJNA DO IMEJ - ŻARNOVICA
1. Jakub Miśkowiak - 15
2. Alan Szczotka (3,3,2,3,2) - 13
3. Philip Hellstrom-Bangs - 12+3
13 KOLEJKA I LIGI
WYBRZEŻE GDAŃSK: 47
9. Peter Kildemand (3,2,0,2,2) 9
10. Rasmus Jensen (1,1*,2,1,1*) 6+2
11. Kacper Gomólski (3,2,3,2,-) 10
12. Robert Chmiel (1,0,1,0) 2
13. Krystian Pieszczek (3,3,3,3,-) 12
14. Alan Szczotka (2*,0,1*,0) 3+2
15. Karol Żupiński (3,1,0,1) 5
OSTROVIA OSTRÓW: 43
1. Rafał Okoniewski (2,3,1*,1*,3,3) 13+2
2. Mark Karion (0,-,-,-) 0
3. Sam Masters (2,1,2,1,2,3) 11
4. Grzegorz Walasek (0,-,3,0,1,0) 4
5. Tomasz Gapiński (2,3,2,2,3,2*) 14+1
6. Jakub Krawczyk (0,0,-,0) 0
7. Sebastian Szostak (1,-,0,0) 1
PÓŁFINAŁ MIMP
1/2 BYDGOSZCZ
1. Dominik Kubera - 15
2. Jakub Miśkowiak - 14
3. Damian Pawliczak - 13+3
----------------------------------------
7. Karol Żupiński (1,3,1,1,2) 8+3
1/2 OSTRÓW
1. Wiktor Trofimow - 14+3
2. Rafał Karczmarz - 14+2
3. Mateusz Tonder - 13
------------------------------------------
13. Piotr Gryszpiński (1,1,1,0,t) 3
FINAŁ IMP - LESZNO
1. Bartosz Zmarzlik - 13+3
2. Janusz Kołodziej - 13+2
3. Przemysław Pawlicki - 11
-----------------------------------------
11. Krystian Pieszczek (0,0,3,2,1) 6
12. Kacper Gomólski (0,0,2,1,1) 4
14 KOLEJKA I LIGI
ORZEŁ ŁÓDŹ: 42
9. Mirosław Jabłoński (2*,2,2*,0,3) 9+2
10. Norbert Kościuch (3,1*,3,3,2,3) 15+1
11. Rohan Tungate (2,2,2,1,2*) 9+1
12. Piotr Pióro (0,0,0,-) 0
13. Marcin Nowak (2,1,2,0,1) 6
14. Eryk Borczuch (2,0,0) 2
15. Aleksander Grygolec (1*,0,0) 1+1
WYBRZEŻE GDAŃSK: 48
1. Peter Kildemand (1,3,3,3) 10
2. Mikkel Bech (0,1,1,1*,2) 5+1
3. Kacper Gomólski (3,3,1,2) 9
4. Robert Chmiel (1,2*,0,1,0) 4+1
5. Krystian Pieszczek (3,3,3,3) 12
6. Alan Szczotka (0,0,-,0) 0
7. Karol Żupiński (3,1,1,2*,1) 8+1
1 RUNDA PLAY OFF I LIGI
WYBRZEŻE GDAŃSK: 57
9. Peter Kildemand (2,3,3,1,1*) 10+1
10. Rasmus Jensen (0,1,2*,1) 4+1
11. Robert Chmiel (2*,0,1,3,2) 8+1
12. Kacper Gomólski (3,3,3,3,3) 15
13. Krystian Pieszczek (3,2,3,3,2*) 13+1
14. Alan Szczotka (2*,0,-) 2+1
15. Karol Żupiński (3,1,0,1) 5
OSTROVIA OSTRÓW: 33
1. Sam Masters (1,-,1*,0,2,3) 7+1
2. Tomasz Gapiński (3,1*,3,2,2,1) 12+1
3. Grzegorz Walasek (0,-,-,-) 0
4. Adrian Cyfer (1,1,1,-,0) 3
5. Rafał Okoniewski (2,2,2,2,2,0) 10
6. Sebastian Szostak (1,0,0,-,0) 1
7. Jakub Krawczyk (0,0,0,0) 0
2 RUNDA PLAY OFF I LIGI
OSTROVIA OSTRÓW: 57+3
9. Sam Masters (3,3,2,3) 11
10. Tomasz Gapiński (2*,2*,1*,0) 5+3
11. Grzegorz Walasek (2,2*,1,3,3) 11+1
12. Adrian Cyfer (1*,3,3,2*,2*) 11+3
13. Rafał Okoniewski (2,3,3,2) 10
14. Sebastian Szostak (3,1,1,1,2) 8
15. Jakub Krawczyk (0,0,-,1) 1
WYBRZEŻE GDAŃSK: 33+2
1. Peter Kildemand (1,0,0,-,0) 1
2. Jacob Thorssell (0,1,2,1,0,1) 5
3. Kacper Gomólski (3,2,0,3,2,3) 13
4. Robert Chmiel (0,0,-,-) 0
5. Krystian Pieszczek (3,1,3,2,1,u) 10
6. Piotr Gryszpiński (2,0,0) 2
7. Karol Żupiński (1*,1,0) 2+1
FINAŁ MIMP - ZIELONA GÓRA
1. Dominik Kubera - 15
2. Wiktor Lampart - 12
3. Jakub Miśkowiak - 11+3
------------------------------------------
14. Karol Żupiński (2,1,0,0,1) 4
FINAŁ IMEJ - DAUGAVPILS
1. Jakub Miśkowiak - 15
2. Mateusz Bartkowiak - 14
3. Wiktor Lampart - 13
-----------------------------------------
10. Alan Szczotka (0,2,0,1,1) 4
DPŚ
POLSKA 67 - 23 ANGLIA (runda grupowa)
Krystian Pieszczek (2*,2,3) 7+1
POLSKA 63 - 27 AUSTRALIA (runda grupowa)
Krystian Pieszczek (2,0) 2
POLSKA 44 - 45 DANIA (finał)
Krystian Pieszczek (0) 0
TABELA
EKSTRALIGA:
1. Unia Leszno
2. Włókniarz Częstochowa
3. Sparta Wrocław
4. Stal Gorzów
5. GKM Grudziądz
6. Motor Lublin
7. Falubaz Zielona Góra
8. ROW Rybnik (spadek)
I LIGA:
1. Ostrovia Ostrów (awans)
2. Orzeł Łódź
3. Wybrzeże Gdańsk
4. Apator Toruń
5. Unia Tarnów
6. Start Gniezno
7. Polonia Bydgoszcz (spadek)
8. Lokomotiv Daugavpils (spadek)
II LIGA:
1. Kolejarz Opole (awans)
2. Wilki Krosno (awans)
3. MSC Wolfe Wittstock
4. RzTŻ Rzeszów
5. Kolejarz Rawicz
6. Polonia Piła
7. Śląsk Świętochłowice
8. PSŻ Poznań
9. Wanda Kraków
TABELA
1. Leon Madsen - 145
2. Bartosz Zmarzlik - 132
3. Martin Vaculik - 107
4. Emil Sajfutdinow - 101
5. Tai Woffinden - 100
6. Fredrik Lindgren - 86
7. Maciej Janowski - 79
8. Jason Doyle - 77
9. Niels K. Iversen - 75
10. Patryk Dudek - 69
11. Matej Zagar - 63
12. Artiom Łaguta - 55
13. Greg Hancock - 41
14. Max Fricke - 38
15. Antonio Lindbaeck - 35
WYBRZEŻE GDAŃSK
Robert Chmiel - 1,531
Kacper Gomólski - 2,205
Krystian Pieszczek - 2,373
Piotr Gryszpiński - 0,963
Alan Szczotka - 0,667
Karol Żupiński - 1,371
Amadeusz Szulist - ns
Mikkel Bech - 1,167
Ramus Jensen - 1,286
Peter Kildemand - 2,243
Jacob Thorssell - 1,381
Aleksandr Kajbuszew - ns
Bradley Wilson-Dean - ns
Odeszli: A. Szczotka, A. Szulist, M. Bech, R. Jensen, J. Thorssell, A. Kajbuszew, B. Wilson-Dean
Przyszli: C. Holder
PÓŁFINAŁ POLSKICH ELIMINACJI DO IME
GNIEZNO:
1. Bartosz Zmarzlik - 15
2. Patryk Dudek - 13
3. Tomasz Gapiński - 11
------------------------------------------
11. Krystian Pieszczek (0,1,1,2,2) 6
KROSNO:
1. Krzysztof Kasprzak - 14
2. Maksym Drabik - 13
3. Szymon Woźniak - 11+3
----------------------------------------
8. Kacper Gomólski (3,1,2,1,1) 8+3
1 KOLEJKA I LIGI
START GNIEZNO: 42
9. Oskar Fajfer (0,-,0,-) 0
10. Adrian Gała (3,3,3,3,0) 12
11. Andrzej Lebiediew (3,3,2,3,1) 12
12. Oliver Berntzon (0,1,0,0) 1
13. Timo Lahti (3,1,w,1,2) 7
14. Marcel Studziński (3,0,2,2*,2) 9+1
15. Mikołaj Czapla (0,0,1,-,0) 1
WYBRZEŻE GDAŃSK: 48
1. Krystian Pieszczek (2,2,1,1,1) 7
2. Robert Chmiel (1*,0,3,2) 6+1
3. Kacper Gomólski (2,3,1*,0,3) 9+1
4. Peter Kildemand (1*,2*,2,3,2*) 10+3
5. Chris Holder (2,2,3,1,3) 11
6. Piotr Gryszpiński (1*,0,-) 1+1
7. Karol Żupiński (2,1*,1,0) 4+1
FINAŁ POLSKICH ELIMINACJI DO IME - WITTSTOCK
1. Bartosz Zmarzlik - 15
2. Krzysztof Kasprzak - 14
3. Szymon Woźniak - 12
-----------------------------------------
Kacper Gomólski (1,1,1,1,1) 5
2 KOLEJKA I LIGI
WYBRZEŻE GDAŃSK: 57
9. Krystian Pieszczek (3,3,3,-,t) 9
10. Robert Chmiel (2*,1,2*,2,2*) 9+3
11. Kacper Gomólski (2*,3,2*,3) 19+2
12. Peter Kilemand (3,2*,3,-) 8+1
13. Marcus Birkemose (1*,2,1*,0,1) 5+2
14. Piotr Gryszpiński (3,1*,1,2,0) 7+1
15. Karol Żupiński (2*,2,2,0,3) 9+1
WILKI KROSNO: 33
1. Josh Pickering (1,1,3,3,2,1) 11
2. Oskar Polis (0,-,-,-) 0
3. Jack Holder (1,-,-,1,3) 5
4. Kamil Wieczorek (0,3,0,1,1,2*) 7+1
5. Damian Dróżdż (3,0,2,1,3,0) 9
6. Jędrzej Rosołowski (1,-,0,0,0) 1
7. Eryk Targowicki (0,0,0,0,-) 0
FINAŁ ZŁOTEGO KASKU - LUBLIN
1. Bartosz Zmarzlik - 15
2. Janusz Kołodziej - 13
3. Piotr Pawlicki 10+3
-----------------------------------------------
5. Krystian Pieszczek (1,2,3,2,2) 10+1
11. Kacper Gomólski (1,2,2,2,0) 7
3 KOLEJKA I LIGI
KOLEJARZ OPOLE: 41
9. Jan Kvech (2,3,1*,0,2,0) 8+1
10. Artur Czaja (1*,2*,2,3,1*,1) 10+3
11. Mikkel Bech (2,1,2,1*) 6+1
12. Jarosław Krzywosz (0,0,-,-) 0
13. Hubert Łęgowik (2,3,1,1,3) 10
14. Łukasz Szczęsny (0,-,-) 0
15. Kacper Tyczkowski (3,0,1,0,2,1) 7
WYBRZEŻE GDAŃSK: 49
1. Krystian Pieszczek (3,3,3,3,3,3) 18
2. Robert Chmiel (0,2*,2*,2,3,0) 9+2
3. Kacper Gomólski (1,2,0,0,2) 5
4. Chris Holder ZZ
5. Peter Kildemand (3,1,3,3,0,2*) 12+1
6. Piotr Gryszpiński (1*,0,0) 1+1
7. Karol Żupiński (2,1,1) 4
4 KOLEJKA I LIGI
WYBRZEŻE GDAŃSK: 56
9. Krystian Pieszczek (3,3,2*,3) 11+1
10. Robert Chmiel (1,2*,3,3,2) 11+1
11. Kacper Gomólski (3,0,3,2,0) 8
12. Peter Kildemand (2*,3,1,0) 6+1
13. Chris Holder (1*,2,2,2*,2*) 9+3
14. Piotr Gryszpiński (1,1*,0) 2+1
15. Karol Żupiński (3,2,1*,3) 9+1
UNIA TARNÓW: 34
1. Rasmus Jensen (2,2,3,3,3,1) 14
2. Arkadiusz Pawlak (0,-,0,t) 0
3. Frederik Jakobsen (1,-,1,1,1) 4
4. Daniel Kaczmarek (0,-,0,1*) 1+1
5. Peter Ljung (3,1*,1,2,2,3) 12+1
6. Mateusz Cierniak (2,0,0,0,1) 3
7. Dawid Rempała (0,0,-,0,0) 0
FINAŁ SREBRNEGO KASKU - WROCŁAW
1. Wiktor Lampart - 15
2. Mateusz Bartkowiak - 14
3. Jakub Miśkowiak - 12
--------------------------------------
7. Karol Żupiński (2,2,2,1,1) 8
5 KOLEJKA I LIGI
WYBRZEŻE GDAŃSK: 48
9. Krystian Pieszczek (2,3,2,3,2) 12
10. Robert Chmiel (1*,1,0,3,2) 7+1
11. Kacper Gomólski (2*,0,3,2,t) 7+1
12. Peter Kildemand (3,1,1,1) 6
13. Chris Holder (2,3,2,1,0) 8
14. Piotr Gryszpiński (2*,0,0) 2+1
15. Karol Żupiński (3,1*,1*,1*) 6+3
ROW RYBNIK: 42
1. Leon Madsen (3,3,3,1,3,3) 16
2. Siergiej Łogaczow (0,-,0,-) 0
3. Robert Lambert (0,2,-,-,3) 5
4. Mateusz Szczepaniak (1,1*,3,2,2,t) 9+1
5. Kacper Woryna (3,2*,2,2,0,1) 10+1
6. Szymon Szwacher (0,-,0,1,0) 1
7. Przemysław Giera (1,0,0,-,0) 1
Offline